Профорієнтаційна робота – перший крок до успіху!

15 лютого методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи з працівниками Костянтинівського ЗЗСО № 1 І-ІІІ ст., провела фахівчиня Костянтинівського МЦЗ Ольга Хворостян.

УЧИТЕЛЯ

Учасники семінару обговорили сучасні підходи до вибору професії, планування професійної кар’єри протягом життя, ознайомились з комплексом соціальних послуг у сфері профорієнтації, які надає державна служба зайнятості. Також, спеціаліст з профорієнтації презентувала новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/), який допоможе молоді і безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.
Для педагогів навчальних закладів гостро стоїть питання щодо професійного майбутнього випускників шкіл, тому під час семінару розглядались і питання ознайомлення молоді зі світом професій, правила вибору професії з урахуванням особливостей ринку праці, формування здатності зіставляти “образ Я” з вимогами професій до особистості, формування мотивації і психологічної готовності старшокласників до вибору професії.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua