• Головна
  • Новини
  • Засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

Засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

     18.02.2021 року під головуванням міського голови Азарова О.А. відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати Костянтинівської міської ради.

IMG ae75898f49ff317aaa179b1ef304c121 V4422

     В засіданні взяли участь представники управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради, Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, відділу економіки і торгівлі, фінансового управління Костянтинівської міської ради, міського центру зайнятості, Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Донецькій області, головний спеціаліст служби з питань праці Костянтинівської міської ради.
     В порядку денному розглянуті питання:
1.Інформація від Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області щодо керівників та суб’єктів господарювання, у яких застраховані особи отримують заробітну плату менше мінімального рівня в умовах відпрацьованого повного місяця.
2. Про підвищення рівня заробітної плати працівникам підприємств.
     На засідання комісії запрошено керівників підприємств та представників суб’єктів господарювання в кількості 35-ти осіб, в яких відзначено низький рівень розміру заробітної плати та є застраховані особи, які отримують заробітну плату нижче мінімальної.
     За підсумками засідання, керівникам підприємств та представникам суб’єктів господарювання були надані відповідні доручення та рекомендації, спрямовані на вирішення питання порядку денного.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua