20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості

В нашій країні Всесвітній День соціальної справедливості, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 2007 року, відзначається від 20 лютого 2011-го року, з ініціативи Федерації профспілок України й відповідно до Указу Президента України № 1021/2011 від 04. 11. 2011.
Соціальна справедливість є основним принципом мирного та успішного життя як безпосередньо в самих країнах, так і у відносинах між ними. Її не можна досягнути в умовах масових порушень прав і основних свобод людини. Широкомасштабне і стійке економічне зростання є необхідною умовою забезпечення соціального розвитку і соціальної справедливості, як однієї з найголовніших цінностей суспільства, запоруки його стабільності й благополуччя. Вона є основою життєдіяльності будь-якої демократичної держави, котра, за визначенням, має забезпечувати своїм громадянам рівні права й можливості.
Метою цього міжнародного свята є привернення уваги широкої громадськості, органів державного управління, організацій і компаній до вирішення проблем соціальної справедливості на місцях. Сприяючи стратегії та політиці побудови економічного благополуччя і стабільності на основі соціальної справедливості, ми впевнено можемо дивитися в день завтрашній, які б випробування і труднощі не застали нас у нашому майбутньому.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua