• Головна
  • Новини
  • Засідання «круглого столу» на тему: «Актуальні проблеми соціального та медичного забезпечення ветеранів».

Засідання «круглого столу» на тему: «Актуальні проблеми соціального та медичного забезпечення ветеранів».

   IMG 7161f7c5049b8807e1471c00996629a8 V

 22 лютого 2021 року Костянтинівська міська рада провела засідання «круглого столу» на тему: «Актуальні проблеми соціального та медичного забезпечення ветеранів» за участю Костянтинівського міського голови О.А.Азарова, секретаря міської ради Д.В.Коржикова, директора комунального підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги Костянтинівської міської ради» Т.І.Шишимаревой , начальника управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради С.В.Зубахіной, начальника управління культури, молоді та спорту О.О.Хоменко, та представників громадських організацій : «Костянтинівський центр учасників бойових дій та волонтерів АТО», Спілка «Інтернаціоналіст», Костянтинівський Союз «Інваліди Чорнобиля».

IMG 92757bdd1d5cfcbc0523ed6262c59b9a V

 

     Під час «круглого столу», зокрема,були розглянуті питання щодо соціального та медичного забезпечення ветеранів, а саме : щорічного медичного обстеження і диспансеризації;протезування; отримання безкоштовних або пільгових ліків; забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання виплати грошової компенсації замість нього; надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг в межах встановлених соціальних нормативів.

     Значна увага була приділена і питанням налагодження взаємодії та співпраці міської влади з учасниками бойових дій на території інших держав, учасниками АТО та дружинами загиблих учасників АТО, врахування громадської думки учасників «круглого столу» під час реалізації міських програм тощо.

     Ветеранами було задано багато питань, на які отримано вичерпні відповіді, а деякі з них взяті на контроль відповідними службами для опрацювання.
Міський голова О. Азаров відзначив велику роль ветеранів у житті сучасного суспільства та наголосив на необхідності розвитку комплексної та фахової співпраці влади з громадськістю, у тому числі через зустрічі, засідання «круглих столів», проведення консультацій в тій чи іншій формі задля того, щоб ефективно відслідковувати потреби та оперативно вирішувати проблемні питання.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua