• Головна
  • Новини
  • «Велике будівництво-2021»: на Донеччині велику увагу буде приділено медичним закладам

«Велике будівництво-2021»: на Донеччині велику увагу буде приділено медичним закладам

007 820x360

Донецька область має амбітні плани щодо реалізації проєктів в рамках президентської програми «Велике будівництво-2021». Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».

Минулого року область стала лідером програми «Велике будівництво» та має намір втримати цей результат і у 2021-му.

«На 2021 рік більш амбітні плани. Понад 20 об’єктів соціальної інфраструктури. Велику увагу буде приділено об’єктам медичної інфраструктури, медичним закладам», - сказав Павло Кириленко.

Нагадаємо, у 2020 році на Донеччині було капітально відремонтовано школи у Красногорівці, Селидовому, Сіверську, Нікольському та Желанному, дитячі садочки відкрито у Бахмуті («Кріпиш», «Гусельки» та «Кульбабка»), Маріуполі («Юний моряк») та у Краматорську («Зернятко»). Щодо спортивних об’єктів, то у рамках проєкту «Велике будівництво» три з них були побудовані «з нуля» - це стадіон у Волновасі, спортивний комплекс та крите футбольне поле у Краматорську, ще два об’єкти реконструювали - стадіони у Селидовому та Слов’янську. Відновлюються та модернізуються приймальні відділення в лікарнях Донецької області. Проведено ремонти низки автомобільних доріг та мостів.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua