Збережемо «костянтинівський хліб» разом

IMG 91eb051a8c1a455526464dc5adcef8d0 V

Хліб - це символ благополуччя і достатку. Саме хлібу відведено найголовніше місце на столі і в будні, і в свята. Він був і є символом життя. А ще хліб-це продукт людської праці.

     Болюча для жителів нашої громади тема закриття Костянтинівського хлібозаводу залишається актуальною вже декілька років. На жаль, у 2013 році, хлібозавод №2 у нашому місті припинив своє існування. І ось в сьогоденні – рішення власників холдингу «Золотий врожай» про закриття, вже останнього, хлібозаводу № 1 знов сколихнуло громаду.

     Міським головою Азаровим О.А. були ініційовані та проведені консультаційні зустрічі з представниками дирекції Костянтинівського хлібозаводу №1. Під час перемовин обговорювались питання щодо причин, які вплинули на рішення власників про закриття діючого підприємства, про можливі шляхи подолання кризових явищ та співпрацю з міською владою задля збереження виробничих потужностей та робочих місць на хлібозаводі № 1.

     За результатами декількох проведених зустрічей було досягнуто домовленості щодо продовження роботи підприємства «Костянтинівський хлібозавод №1».

     З метою розширення асортименту продукції була запущена в роботу велика хлібопекарська піч та здійснена пробна випічка, відомого колись всім мешканцям Костянтинівки та найближчих міст і селищ, «костянтинівського хліба» за давнішньою традиційною технологією. Наразі керівництво Костянтинівського хлібозаводу № 1 підтвердило готовність збереження виробництва та пошук компаньйонів для розширення виробництва в Костянтинівці.

     О. Азаров висловив готовність всіляко підтримувати стратегії розвитку підприємства, які будуть спрямовані на збереження підприємства і робочих місць та забезпечення інтересів громади та її мешканців.

     Міський голова закликає і громаду, не просто словом, а ділом підтримати «костянтинівський хліб» шляхом підняття попиту на нього в магазинах. Купуємо тільки наш «костянтинівський хліб» - і Ми збережемо «костянтинівський хліб» разом!!!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua