• Головна
  • Новини
  • Апаратна нарада під головуванням міського голови О.А. Азарова

Апаратна нарада під головуванням міського голови О.А. Азарова

24.02.2021 року під головуванням міського голови О.А. Азарова відбулась апаратна нарада за участю керівників комунальних підприємств, установ та організацій міста, управлінь та відділів міської ради і старост.

IMG c5c62747f84424d9cee19e1a0cd64f8b V11

Учасники наради доповіли про стан роботи за напрямками, про виконання доручень, а також обговорили наявні проблеми та шляхи їх вирішення.

IMG b0a9e82691ef3b7f5f0aa072dfe926c9 V1111

В ході апаратної наради обговорено коло актуальних питань благоустрою, стану роботи по зверненням громадян, ситуації з COVID-19, соціального захисту населення тощо.

Головуючим було акцентовано увагу присутніх на показники кількості звернень громадян на службу 105 та Урядову гарячу лінію, а також якість відпрацювання таких звернень.
У зв’язку із надходженням скарги на діі, щодо порушень правил перевезенні пасажира-інваліда міським головою було надане доручення керівнику Управління комунального господарства підготувати відповідні документи про розірвання договору з перевізником по маршруту, за яким стався інцидент.

Про стан роботи щодо працевлаштування не працюючих осіб або отримання ними статусу безробітного з метою призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг доповідала керівник Центру зайнятості. Нею було зауважено, що на період карантину статус безробітного надається особам з першого дня їх реєстрації у центрі зайнятості, виплати по безробіттю призначаються також з першого дня.

Керівники медичних закладів доповіли про зменшення кількості захворівших на COVID-19, початок вакцинації та отримання нового рентген апарату.
За інформацією в.о. директора комунального некомерційного підприємства Костянтинівської міської ради «Стоматологічна поліклініка м. Костянтинівки» в установі запроваджується робота кабінету безоплатного попереднього огляду з метою визначення напрямку лікування пацієнта – терапевтичного, хірургічного тощо.

Керівництво КП «СЕЗ», ЖЕК №6, КП «Комунтранс» інформувало про проведення робіт по прибиранню територій, закупівлю урн для сміття тощо.

На апаратній нараді було порушено питання узгодження графіків проведення планових робіт такими службами як РЕМ, Управлінням газопостачання, Тепломережою з Управлінням комунального господарства міської влади, а також з урахуванням погодних умов для забезпечення потреб мешканців у теплі, газі та освітленні.

За кожним напрямком роботи керівники відповідних служб отримали належні вказівки та доручення від міського голови.

З відеозаписом онлайн-трансляції наради можна ознайомитися за посиланням 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua