Профінформаційний семінар для батьків

20210301czfgg

24 лютого 2021 року фахівчиня Костянтинівського міського центру зайнятості Ольга Куплевацька на вебінарі «Позитивне батьківство» надала загальні відомості щодо сучасних підходів професійного самовизначення, тенденцій та перспектив для батьків учнів Новодмитрівського навчально – виробничого комплексу.

За для допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності, фахівець служби зайнятості презентувала платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, профорієнтаційну он-лайн-платформу для молоді - «Моя професія: консультаційна мережа».
Фахівчиня зазначила, що для батьків є важливим не відмовлятися від ролі порадника, надавати розумні та виважені поради своїм дітям для майбутнього визначення. Не лише професія визначає успішність в житті, щоб досягнути цілі – необхідно планувати дії, які потрібні для її досягнення.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua