Апаратна нарада 01.04.2021

     01.04.2021 року під головуванням міського голови О. Азарова, у зв’язку з карантинними умовами, чергова апаратна нарада за участю керівників комунальних підприємств, установ та організацій міста, окремих управлінь та відділів міської ради відбулась у режимі он-лайн.
     Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень, а також про виконання доручень, наданих міським головою О. Азаровим на попередніх нарадах.
     В ході апаратної наради були обговорені актуальні питання благоустрою та прибирання міста, обрізання дерев та інші нагальні питання.
     Міським головою було поставлено ряд запитань керівництву комунальних служб міста щодо стану виконання робіт з ліквідації місць звалищ і акцентовано увагу на звернення громадян щодо обрізки дерев по вул. Злагоди, буд.. 23, буд. 25, ремонт під’їздів, ямковий ремонт дорожного покриття.
     Керівництво МКП « Комунтранс» доповіло про дотримання підприємством графіку з вивезення сміття. Проте щодо неякісної спільної роботи МКП «Комунтранс» та КП «СЄЗ» по прибиранню сміття біля контейнерів голова надав розпорядження щодо письмової пояснювальної відповіді.
     Начальник Костянтинівського УГГ доповів про продовження роботи служби з урахуванням карантинних обмежень за попереднім записом, про виконання аварійно-ремонтних робіт за заявками споживачів у стислі терміни тощо.
     Згідно зі звітом керівництва ВО Костянтинівкатепломережа котельні підприємства працюють у штатному режимі відповідно до температурних умов, розпочато роботу з підготовки до опалювального сезону на 2021-2022рр. З метою недопущення зриву наступного опалювального сезону міський голова надав доручення проінспектувати роботу котельних, встановити існуючі проблеми, надати відповідну інформацію та пропозиції щодо їх усунення.
     Фінансове управління звітувало про відсутність заборгованості з оплати комунальних послуг підприємствами та установами бюджетної сфери, про створення робочої групи з питань проведення моніторингу роботи суб’єктів господарювання, які реалізують підакцизні товари та аналізу сплати акцизного податку.
     Відділ архітектури і містобудування Костянтинівської міської ради звітував про роботу щодо створення безперешкодного середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Також на нараді обговорювались питання запобігання пожеж від підпалу сухої трави.
     Міський голова О. Азаров нагадав керівникам про надання ними плану робіт по роботі зі зверненнями. Наголосив, що відповідно до розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації П. Кириленка питання реагування на звернення громадян, у тому числі усні, та відповіді на них поставлені під особисту відповідальність керівників всіх комунальних служб.
     Міським головою О. Азаровим були надані присутнім завдання та доручення за напрямками роботи.

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua