• Головна
  • Новини
  • Донеччина долучається до глобального екологічного проєкту «Озеленення Планети»

Донеччина долучається до глобального екологічного проєкту «Озеленення Планети»

planet 820x360

Донецька область 10 квітня долучиться до весняних висадок дерев проєкту «Озеленення Планети».

Метою проєкту є відновлення екосистеми України та світу загалом, а також розвиток екологічної свідомості, об’єднання українців та сприяння формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі.

Організатори – БФ «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та Міністерства зовнішніх справ України.

Цьогоріч планується висадка 1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу. Місією ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн дерев по всій планеті та поширення цієї теми серед усіх верств населення.

Педагогічна спільнота, діти, учнівська та студентська молодь закладів освіти області вже підготувалися до висадки дерев на подвір’ях дитячих садочків, шкіл, закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти області. Висадки дерев планується провести також на подвір’ях підприємств, установ, молодіжних центрів, у парках, скверах, на території лісництв. При виборі локацій для висадки дерев потрібно планувати подальший догляд за саджанцями: можливість їх поливати, обробляти від шкідників та захищати від вандалів.

Запрошуємо мешканців області активно долучитися до участі у проєкті. Приєднатись до акції може будь-хто охочий: це й представники бізнесу, які бажають допомогти у забезпеченні організаційної або матеріально-технічної бази, закупівлі дерев, й охочі громадяни, які бажають долучитись до висаджування дерев як волонтери.

Щоб долучитися до проєкту «Озеленення Планети», потрібно зареєструватися на сайті «Greening Planet».

Участь Донеччини у глобальному екологічному проєкті «Озеленення Планети» – це внесок не лише в озеленення області, а й в боротьбу з глобальним потеплінням, шлях до об’єднання українців навколо вирішення спільних проблем.

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua