• Головна
  • Новини
  • Військова служба за контрактом – альтернатива безробіттю!

Військова служба за контрактом – альтернатива безробіттю!

20210407cz1

Військова служба – один із засобів сприяння зайнятості. В даному напрямку Костянтинівський міський центр зайнятості активно співпрацює з об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Так, 02 квітня відбувся черговий міні – ярмарок вакансій з орієнтації на службу в Збройних Силах України. 10 безробітних, які перебувають на обліку в міському центрі зайнятості дізналися про умови контракту, грошове забезпечення, соціальний пакет та іншу необхідну інформацію.

На заході був присутній інструктор відділення рекрутингу та комплектування – Михайло Грибанов, який розповів про поняття служби за контрактом, ознайомив з переліком вакантних посад та надав інформацію про можливість навчання та отримання офіцерського звання, вислугу років та пільги при службі за контрактом, фінансове забезпечення на час служби тощо.
Під час проведення заходу надавались індивідуальні консультації, результатом яких 1 із шукачів роботи виявив зацікавленість у проходженні конкурсного відбору.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua