Самореалізація для жінок

Сучасна жінка, яка вона? Домогосподарка чи бізнес –леді? Спокійна та безтурботна або активна та зацікавлена? Яку модель сучасної жінки обирає суспільство? На всі ці запитання сьогодні відповідали наші учасниці.

20210407cz2

2 квітня ZOOM конференцію для жінок провела фахівчиня Костянтинівського МЦЗ Ольга Хворостян та начальниця відділу Костянтинівського бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Марина Янинович.
Під час он-лайн зустрічі фахівчиня разом з присутніми розробила план успішного пошуку роботи, надала рекомендації, щодо оцінки власних можливостей та розробки просування інформації про себе для потенційних роботодавців.
Присутні також обговорили сучасну модель жінки, які основні критерії щодо образу жінок найчастіше зустрічаються у суспільстві, як успішно поєднувати роботу та домашні обов’язки. Кожна із учасниць розповідала про свої життєві історії, гендерні стереотипи, з якими зустрічалася у житті, а також проблеми жінки на ринку праці.
Марина Янинович надала жінкам рекомендації щодо подолання гендерних стереотипів, можливість отримання безоплатної юридичної правової допомоги, а також привела приклади успішних жінок у чоловічих професіях.
Сучасні жінки поєднують у собі якості з різноманітних сфер діяльності, будь то домашні обов’язки, або старанна та тяжка робота. І кожна з них по своєму прекрасна та чарівна!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua