• Головна
  • Новини
  • Підвищення ефективності надання соціальних послуг безробітним – під час комісії з довготривалого безробіття

Підвищення ефективності надання соціальних послуг безробітним – під час комісії з довготривалого безробіття

Перерва в роботі протягом тривалого часу призводить до втрати професійної кваліфікації, послаблення мотивації до праці, тощо. Тому 01.04.2021 року у Костянтинівському міському центрі зайнятості відбулося чергове засідання комісії з довготривалого безробіття.

20210407cz3

З метою підвищення ефективності працевлаштування фахівці центру зайнятості на зустрічі із безробітними обговорили проблемні питання щодо пошуку роботи, наданих послуг та визначили спільну позицію щодо їх вирішення. Усі безробітні отримали індивідуальні рекомендації щодо працевлаштування.
Цілеспрямована робота комісії дала свій позитивний результат - три безробітні особи отримали направлення на працевлаштування, одна безробітна отримала направлення на тимчасові роботи, трьом безробітним призначено співбесіду з роботодавцями щодо можливого працевлаштування.
Проведення таких заходів має системний характер та практичний результат – вирішення питання якісного і своєчасного надання допомоги безробітним у пошуку роботи, скорочення терміну її підбору та працевлаштування громадян.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua