Герої не вмирають…

Запалим на вікні вогонь скорботи
За тих Героїв, що не впали духом.
І не дали країну побороти.
Нехай же Вам земля всім буде пухом…

6 грудня 2016 року, в День святкування Дня Збройних Сил України, в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 відбувся мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки випускнику ЗОШ № 16, герою АТО Пономарьову Олександру Олександровичу, який загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

IMG 20161206 131340

На мітингу були присутні секретар міської ради Разумний Ю.Г., старший офіцер Костянтинівського військового комісаріату Захарченко М.Я., освітяни, представники преси та громадського телебачення. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано Разумному Ю.Г. та Захарченку М.Я. Під час заходу прозвучали спогади вчителів, однокласників, теплі слова учнів. Пам’ять загиблого героя присутні вшанували хвилиною мовчання.
Олександр Пономарьов був справжнім патріотом своєї держави. Тому, не вагаючись, в березні 2015 року пішов служити головним сержантом-командиром відділення взводу охорони в Костянтинівському військовому комісаріаті. Після демобілізації в березні 2016 року Олександр продовжив службу в лавах ЗСУ за контрактом з військовою частиною В2970 - 54-та окрема механізована бригада. Помер Олександр Пономарьов 26 вересня 2016 року від отриманих численних поранень під час мінометного обстрілу.
Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв. Олександр Пономарьов з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування його пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.
За матеріалами управління освіти міської ради м. Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua