«Участь громадськості в життєдіяльності міста»

13 грудня з ініціативи ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ», при підтримці виконкому міської ради пройшло засідання круглого столу на тему: «Участь громадськості в життєдіяльності міста».

IMG 2531 kopia

В засіданні прийняли участь заступник міського голови В.В. Василенко, керуючий справами виконкому О.І. Журавльов, начальник управління освіти О.В. Барабаш, 16 представників громадських організацій міста. В ході засідання круглого столу досягнуто єдиної думки, що в нашому місті вкрай необхідно консолідувати громадське суспільство. Саме консолідація дасть можливість більш ефективно вирішувати проблеми, які хвилюють як громадськість так і місцеву владу. І тільки встановлення партнерських відносин виконкому міської ради та інститутів громадянського суспільства має стати стартовою платформою для вирішення тих чи інших проблем. Визначено форми співпраці інститутів громадського суспільства та виконкому міської ради.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua