ВИВЧЕННЯ ЗАКОНІВ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

14 березня відзначався Всеукраїнський День захисту прав споживачів, а 15 березня - Міжнародний День захисту прав споживачів. На відзначення цих дат Костянтинівське відділення поліції вийшло з ініціативою до сектору торгівлі та захисту прав споживачів Костянтинівської міської ради провести для учасників "Ліги майбутніх поліцейських" заняття-лекції про вивчення Закону України "Про захист прав споживачів" та повторення статей з розділу ІІ Конституції України "Права, свободи і обов’язки людини і громадянина". 

P8120055

І от сьогодні було проведено таке заняття у школі № 5. Фахівці сектору захисту прав споживачів роз’яснили учням статті законодавства, повторили права споживача на отримання якісної продукції і якісних послуг. Роз’яснено алгоритм дій у випадку придбання простроченої або неякісної продукції. Вся ця інформація викликала жвавий інтерес школярів.
А на закріплення теми про права громадян фахівці разом з поліцейським Оленою Дужак запропонували учням взяти участь у флешмобі, під час якого необхідно було скласти яскраві пазли про права людей та на вільному пазлі написати те, що особливо торкнуло у цій лекції. Школярі завзято складали пазли і не залишили вільний пазл без надпису.
"Можу сказати, що попервах нам усім здалося, що завдання з пазлами просте і навіть надлегке. Але, коли ми почали спільно складати ці пазли, то виявилося, що це дуже непросте завдання, і цим воно нам сподобалося",- пояснила свої враження учасниця Ліги Анастасія.
"Ця лекція і ці пазли нам так сподобалися, бо при його виконанні ми роздумували, сперечалися, і все це надало можливість додатково повторити знання про наші права і додатково згуртувати нашу команду лігівців",- продовжили думку Насті лігівці Дмитрик і Данило.
"Дуже важливо, щоб діти росли, знаючи свої права та обов"язки. Сектор захисту прав споживачів знаходиться в кабінеті № 317 Костянтинівського міськвиконкому. Ми завжди відкриті для допомоги громадянам і бажаємо, щоб молодь і усі громадяни у нашій державі були законослухняними і поважали права один одного",- такі побажання висловили фахівці сектору Людмила Іванівна і Тетяна Володимирівна.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua