«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

25 березня 2017 року в місті Костянтинівка в приміщенні СК «Чемпіон» комунальний заклад «Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з фізичної культури та спорту та відділом у справах сім'ї та молоді Костянтинівської міської ради провели міський фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я».
Цей чудовий захід покликаний привернути увагу до ідеї формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення стосунків у сім’ї, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Всеукраїнський спортивний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» проводиться в Україні, починаючи із 2005 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Щороку переможці міських фестивалів представляють своє місто на фестивалі обласного рівня і далі делегуються на Всеукраїнський фестиваль.
Уже три рази команди міста Костянтинівка були учасниками Всеукраїнського фестивалю: у 2009 році у Криму сім'я Голубових (тато — Олег, мама — Людмила, син – Глеб), 2015 році у м. Києві сім'я Москаленко (тато — Андрій, мама — Юлія, син – Іван), у 2016 році в смт Лазурне, Скадовського району, Херсонської області сім’я Голощапових (тато - Дмитро, мама - Олена, син – Захар).
На свято сімейних перегонів, щоб привітати і побажати перемоги учасникам фестивалю, завітали заступник міського голови Віктор Василенко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Костянтинівської міської ради Світлана Ткаченко, в.о. директора Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, директор СК «Чемпіон» Світлана Митько, директор КЗ «Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» » Борис Каманов.
За сумлінну працю та з нагоди 10-річчя міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» отримав цінний подарунок від в.о. директора Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Сергія Головченко.
Урочисте відкриття фестивалю завершили яскравим виступом учасники дитячого ансамблю «Барбарис» Палацу культури та відпочинку.
В спортивному заході взяло участь 22 сім’ї. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди.

IMG 1159

Учасники фестивалю змагались у трьох командних естафетах: «Смуга перешкод», «Швидкість з м’ячом», «Слалом». Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.
За підсумками всіх спортивних випробувань абсолютним переможцем цьогорічного міського фестивалю, показавши найкращі результати стала спортивна сім'я Трунових (тато — Дмитро Володимирович, мама — Оксана Олександрівна, син – Тимофій). Друге місце виборола сім’я Сологуб (тато — Андрій Анатолійович, мама — Аліна Олександрівна, син – Олександр). Третє місце у сім’ї Тимофеєвих (тато —Олександр Володимирович , мама — Наталія Миколаївна, донька– Ганна).

IMG 1280

Ці три родини будуть представляти наше місто на обласному фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я», який планується провести у квітні місяці цього року в нашому місті.
Переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами і подарунками від обласного та міського центрів ФЗН «Спорт для всіх», а всі учасники фестивалю, незалежно від зайнятих місць, були нагороджені солодкими подарунками від начальника відділу у справах сім'ї та молоді Світлани Ткаченко. Окрім цього, призери отримали місячний абонемент на безкоштовне відвідування СК «Чемпіон» від директора клуба Світлани Митько.
Висловлюємо слова вдячності директору клуба С. Митько за безкоштовну можливість використання спортивної зали СК «Чемпіон», директору Палацу культури та відпочинку Демиденко В.В. за музичне супроводження змагань, волонтерам ДСК «Юність» МЦФЗН «Спорт для всіх» (спеціаліст Е.Д. Палій) за допомогу в проведенні змагань.
Вітаємо переможців та призерів фестивалю і зичимо їм успішної підготовки та виступу на змаганнях обласного рівня.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua