«Методична естафета»

Медіаосвіта проголошена ЮНЕСКО одним із пріоритетних напрямів у педагогіці ХХІ століття. Цей напрям освіти нині став предметом прискіпливої уваги педагогів, оскільки розглядається в сучасному світі як процес розвитку особистості за допомогою і на матеріалі засобів масової комунікації (медіа). З метою формування культури спілкування школярів з медіа, розвитку в учнів творчих, комунікативних здібностей, критичного мислення, умінь повноцінного сприйняття та інтерпретації, аналізу та оцінювання медіатекстів, навчання різним формам самовираження за допомогою медіатехніки 29 березня 2017 року було проведене засідання методичної комісії заступників директорів з виховної роботи на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

IMG 2717

У формі методичної естафети заступники директорів мали змогу поділитися досвідом впровадженням новітніх освітніх технологій свого навчального закладу з таких питань, як розвиток учнівської медіатворчості в системі урочної та позакласної роботи, використання електронних ресурсів для організації віртуальних подорожей учнів музеями України, країн Європи, які є ефективним засобом підготовки нового покоління до життя в інформаційному столітті та сприяють створенню інтелекту нації для майбутнього нашої держави. Медіаграмотність допомагає людині активно використовувати можливості інформаційного поля телебачення, радіо, відео, кінематографа, преси, Інтернету, допомагає їй краще зрозуміти мову засобів соціальної комунікації.
За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua