Екскурсія до служби з надзвичайних ситуацій

Наприкінці весняних канікул учасники "Ліги майбутніх поліцейських" Костянтинівки, відвідали відділ Державної Служби з надзвичайних ситуацій. Екскурсію провів Начальник караулу ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ. Цей фахівець своєї справи, мужній рятівник, розповів про будні служби порятунку, і всі екскурсанти мали змогу переконатися, наскільки виправдане гасло цієї служби : 

20170331 151316

ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ ! ДОПОМОГТИ !
Багато цікавого та корисного про заходи побутової безпеки та попередження різних видів травматизму ми дізналися від Юрія Михайловича. А в особливому захваті ми стали від можливості посидіти в автівках ДСНС, поміряти костюми та каски рятівників.
І усі присутні впевнилися, що рятівник - це професія мужніх і сміливих чоловіків, на яких громадяни можуть мати надію на спасіння !
Юрій Михайлович назвав спеціальні терміни у службі рятівників, наприклад : "рукав", "ствол", "гідрант". Саме такі спеціальні технічні приладдя Служби порятунку пересічними громадянами невірно називаються словом "шланг"; але сьогодні присутні на екскурсії нам було цікаво та корисно дізналися, які назви цих предметів є правильними.
А крім того, особливі відчуття захвату від професії рятівників екскурсанти відчули, коли у кожного була спроба тримати рукав і ствол із струменем води під тиском. І про це є навіть відео у нашому репортажі !

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua