• Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров’я" у м.Костянтинівці

Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров’я" у м.Костянтинівці

Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров’я" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я крокує маленькими та великим містами. 

Головною метою фестивалю, який відбувається одночасно в усіх регіонах країни, є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини.
Фестиваль націлений на стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров’я; сприяння фізичному розвитку і загартовуванню організму, популяризація зорового способу життя.

DSC 0075

Прийшов фестиваль і в Костянтинівку.
Ініціативу одразу жепідтримали Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", відділ з фізичної культури та спорту, відділ у справах сім’ї, молоді Костянтинівської міської ради, управління освіти м.Костянтинівки, навчальні заклади, міський Палац культури та дозвілля.
До фестивалю були залучені діти з дошкільних закладів, учні шкіл, студенти, викладачі навчальних закладів міста та всі бажаючі.
На початку заходу звучно прозвучав Гімн України, до присутніх звернулися організатори.

DSC 0081

Емоцій та запалу додали команда«Інтерни» Костянтинівського медичного коледжу яка зайняла 1 місце в обласному фестивалі з чирлідингу, команда «Запал» Костянтинівського професійного будівельного ліцею, команда «Романтики» індустріального технікуму. Своїми виступами вони настроїли всіх присутніх на хвилю гарного весняного настрою.
А потім, площа Палацу культури і дозвілля вся зарухалася, миттєво перетворилася у спортивний майданчик, на якому більш 200 енергійних людей різного віку разом рухалися, а їх обличчя сяяли усмішками. Лідером цього дійства виступала тренер ВЕЛНЕС-центру «Південна зірка» Галина Третяк.
Усі присутні отримали заряд бадьорості, енергії, весняного драйву.
Ініціатива проводити такі заходи частіше була відразу підтримана молоддю міста.

P.S. Не таємниця, що життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю.Тому рухайтеся і будьте здорові!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua