«Ватра» збирає друзів

11 квітня 2017 року у місті Костянтинівка на базі Центру дитячої та юнацької творчості за підтримки міського управління освіти відбулася літературно-музична презентація шкільних роїв «Ватра» у рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл» («Джура»). У «Ватрі» взяли участь учні 9-10-х класів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів.

P1080277

Завданням змагань було соціальне, розумове виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, залучення молоді до здорового способу життя засобами туризму і спорту. Учасники заходу вдосконалювали свої знання з історії українського козацтва, доторкнулися до невідомих сторінок історії України, отримали масу позитивних вражень. Серед усіх учасників журі конкурсу визначило переможців: посіли І місце – НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із ДНЗ», ІІ місце – ЗОШ №9, ІІІ місце – ЗОШ №4. Випробування гри «Джура» ще тривають, тому наприкінці квітня, після проведення спортивних змагань та підрахунку остаточних результатів, нарешті буде визначено команду-переможця міських змагань, який отримає шанс представляти честь міста на обласних змаганнях та , можливо, потрапити на Всеукраїнський етап.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua