Герої не вмирають...

13 квітня 2017 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 пройшов мітинг біля меморіальної дошки нашого земляка Олександра Пономарьова - випускника школи, який загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, щоб вшанувати пам’ять і передати орден «За мужність» ІІІ ступеня рідним.

627925639

На урочистостях були присутні: начальник управління освіти м.Костянтинівки Барабаш Ольга Вікторівна, заступник начальника управління освіти Мінаєва Лариса Миколаївна, дружина, донька та брат Олександра, майор Костянтинівського міського комісаріату Михайло Захарченко, старший солдат Сергій Несвіт й інші бойові побратими.
Як справжній патріот Олександр не залишився осторонь буремних подій 2014 року. «Якщо не я, то хто?» – це запитання стало його життєвим кредо. Тому, не вагаючись, в березні 2015 року пішов служити головним сержантом-командиром відділення взводу охорони в Костянтинівському військовому комісаріаті. Після демобілізації в березні 2016 року Олександр продовжив службу в лавах ЗСУ за контрактом з військовою частиною В2970 - 54-я окрема механізована бригада.
Згідно з Указом Президента України № 58 від 10 березня 2017 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Олександр Пономарьов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Школа пишається своїм випускником, своїм героєм! Адже він віддав своє життя за народ, за мир в Україні! Він є прикладом патріотизму, мужності й відваги для наших учнів, для майбутніх поколінь!
Вічна пам'ять про Олександра назавжди залишиться в наших серцях!
За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua