«Земля квітучої краси»

21 березня 2017 року, в день весняного рівнодення, в Україні відзначається Всесвітній День Землі. Друга назва свята нашої планети – Міжнародний день Землі. Відзначається він 22 квітня щорічно.

P4110503

У закладах освіти м.Костянтинівки небайдужі до екологічних проблем педагоги провели різноманітні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Організатори свята запропонували вихованцям та їх батькам звернути увагу на екологічні проблеми сьогодення і спробувати спільними зусиллями зберегти зелену планету.
У цей день кожен міг зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одну рослину.
У День Землі традиційно прозвучав Дзвін Миру, закликаючи всіх відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua