«Над Чорнобилем лунає дзвін»

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня 1986 року. У цьому році годинник життя відраховує 31 рік від тієї страшної хвилини коли сталася аварія на Чорнобильській АЕС. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія в Чорнобилі. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Страшна трагедія не оминула і жителів Костянтинівки.
Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці.

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи 26 квітня біля пам’ятного знаку «В пам'ять про учасників ліквідації на ЧАЕС» було проведено міський меморіальний захід «Над Чорнобилем лунає дзвін».

DSC 3201

В заході прийняли участь представники міських громадських організацій Чорнобиля, делегації від трудових колективів міста, студентська та учнівська молодь, громадськість міста. Зі словами вдячності до присутніх чорнобильців – ліквідаторів звернувся заступник міського голови В.Василенко. Поділилися історичними моментами та фактами тієї страшної трагедії В. Кабанець – голова громадської організації «Союз Чорнобиль», О.Дерека - голова громадської організації «Костянтинівський Союз «Інваліди Чорнобиля».

DSC 3198

Було вшановано хвилиною мовчання тих, хто за¬снув вічним сном, сказавши своє вагоме слово в цій трагедії, врятувавши український народ від атомного смерчу. До пам’ятного знаку було покладено корзину квітів від виконкому міської ради і міського голови та квіти від присутніх.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua