• Головна
  • Новини
  • «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

«Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

У 2017 роціза рекомендацією Міжнародної організації праці День охорони праці проходить під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».Оптимізація та підвищення точності збору даних з використанням новітніх інформаційних систем дасть змогу чіткіше визначати пріоритети в державній політиці у сфері охорони праці, раціонально використовувати людські та матеріальні ресурси й підвищувати рівень безпеки на виробництві.

IMG 20170426 100614

26.04.2017 року організаційним комітетом з підготовки та проведення в місті Костянтинівка Тижня охорони праці присвяченого святкуванню Дня охорони праці в Україні та Фондом соціального страхування нещасних випадків та професійних захворювань України у м.Костянтинівка було проведено урочисте засідання присвячене святкуванню Дня охоронипраці в Україні. Були присутні представники підприємств, установ та організацій міста.

IMG 20170426 100445

За підсумками року була оголошена подяка міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків і в зв’язку з святом Всемірний день охорони праці нагороджені 5 підприємств та установ у номінації «Краще підприємство міста», відносно управління охороною праці: ТОВ «Гласкомерц», ТОВ «Супутник»,
ПАТ «Донецькоблгаз» Костянтинівське УГГ, Управління освіти міської ради Комунальна лікувально-профілактична установа, «Міський шкірно-венерологічний діспансер» м.Костянтинівки.
Також подякою міського голови були нагороджені 3 працівника підприємств у номінації «Кращий працівник» в сфері охорони праці:Станції швидкої медичної допомоги м. Костянтинівки – ВСП КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Міський комунальний заклад культури « Палац культури та дозвілля»,Комунальна установа «Центральна районна лікарня»
Від Фонду соціального страхування нещасних випадків та професійних захворювань України у м. Костянтинівка були нагороджені керівники підприємств:
ТОВ «Гласкомерц», ТОВ «Супутник», ПАТ «Донецькоблгаз» Костянтинівське УГГ, Управління освіти міської ради Комунальна лікувально-профілактична установа, «Міський шкірно-венерологічний діспансер» м.Костянтинівки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua