• Головна
  • Новини
  • Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

27 квітня 2017 року в місті Костянтинівка в приміщенні СК «Чемпіон» відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який був організований Донецьким обласним та Костянтинівським міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з фізичної культури та спорту Костянтинівської міської ради.

CAM00565

Цей чудовий захід покликаний привернути увагу до ідеї формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення стосунків у сім’ї, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Всеукраїнський спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проводиться в Україні, починаючи із 2005 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
На свято сімейних перегонів, щоб привітати і побажати перемоги учасникам фестивалю, завітали заступник міського голови Тетяна Станіславівна Коваленко, начальник відділу Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Крим Юлія Євгенівна,
депутат Костянтинівської міської ради Леонід Борисович Єфремов, директор КЗ «Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Борис Олександрович Каманов, відділ з фізичної культури і спорту Костянтинівської міської ради - Людмила Євгенівна Тарасовська та Володимир Ілліч Онофрійчук.
Урочисте відкриття фестивалю завершили яскравим виступом команда з черлідінгу Костянтинівського медичного коледжу.
В спортивному заході взяло участь 13 сімей міст та районів області. Учасники фестивалю змагались у трьох командних естафетах: «Смуга перешкод», «Швидкість з м’ячом», «Флорбол». Це було справжнє свято для учасників заходу. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.
За підсумками всіх спортивних випробувань абсолютним переможцем ІІ обласного етапу фестивалю, показавши найкращі результати стала спортивна сім'я Савчук із міста Вугледар. Друге місце виборола сім’я Володимирових із Костянтинівки. Третє місце у сім’ї Кушман із Новогродівки.
Переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами і кубками від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».
Висловлюємо слова вдячності директору СК «Чемпіон» С. Митько, директору Палацу культури та відпочинку Демиденко В.В. за музичне супроводження змагань, волонтерам ДСК «Кругозір» МЦФЗН «Спорт для всіх» і Костянтинівського професійного ліцею за допомогу в проведенні змагань.


Директор МЦ ФЗН «Спорт для всіх» Каманов Б.О.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua