Свято української родини

13.05.2017 року, на площі Палацу культури і дозвілля відбулося міське народне гуляння «Свято української родини» до Міжнародного дня сім`ї та дня Матері.
Організатор свята –відділу справах сім'ї і молоді міської ради, соціальні партнери: управління освіти м.Костянтинівки, Центрдитячої та юнацької творчості, Палац культури і дозвілля, (Клуб творчих людей м. Костянтинівка)KON_fetti, Арт-група «Світлячки», підприємство «КОНТІ».

dS0RG4dPMQY

В програму свята увійшли:виступ духового оркеструПалацу культури і дозвілля; танці та пісні, аквагрим для дітей; ростові ляльки, шоу мильних бульбашок від кампанії «КЛУБНИКА»м.Краматорськ; виставка сімейних робіт «Сімейний вернісаж», благодійний ярмарок проведений Арт-групою «Світлячки» для тяжко хворих дітей, виставка-продаж від найталановитіших майстринь нашого міста та багато цікавого.

Спочатку на площу підтягнулися ремісникита представники міськоїторгівлі, о 16-00почаласяконцертнапрограма, яку відкрила танцювальна композиція зразкового ансамблю народного танцю «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості.До концертної програмидолучилисядіти з багатодітних сімей та будинків сімейного типу; емоцій додав парад близнюків та двійників міста;протягом заходу проводилась благодійна акція «Іграшка в добрі руки»;яскравість святу додалишоу мильних пузирів, аніматори;діти були розмальовані у різноманітні неповторні образи.
Дітей та батьків у цей день було багато. Всі веселі, радісні і навіть щасливі. Адже було стільки іграшок, солодощів, ляльок, музики, пісень…
Сподіваємось, що свято вдалося!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua