«Розквітай Донецький край»

2 липня на площі біля Палацу культури в рамках відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області проведено святковий урочистий захід «Розквітай Донецький край».

DSC 0018

Присутніх привітав заступник міського голови В.Василенко. Він зазначив, що Донеччина завжди була осередком високої культури, вирізнялася своїми працьовитими і щирими людьми. У день народження області щиро подякував кожному хто розбудовував та продовжує розбудовувати нашу землю, згадав тих, хто поклав своє життя в боротьбі за суверенітет та незалежність рідної України. Віктор Володимирович побажав усім мешканцям нашого краю міцного здоров’я, сімейного затишку, мирного неба над головою та добробуту.

DSC 0049

Творчі колективи центру дитячої та юнацької творчості, Палацу культури та дозвілля, міської школи мистецтв, талановиті люди міста підготували святкову концертну програму, яка була наповнена глибоким змістом любові до рідної землі, її охоронців, сповнена світлих мрій, емоцій, почуттів, гордості за Донбас.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua