ТВОЙ ГОРОД - ТВОЙ ДОМ ! НЕ МУСОРИ в НЁМ !

З таким гаслом костянтинівські учасники "Ліги майбутніх поліцейських" АНІТА СКУМЕНКО і ДМИТРО ЯРОШЕНКО разом з поліцейським Оленою Дужак сьогодні провели міську акцію по зупинках громадського транспорту в Костянтинівці. Суть акції така : за допомогою листівок закликати громадян кидати сміття до урни на зупинках та взагалі у місті.

PC070132

Тобто для охайності в місті потрібні зусилля усіх містян. "Ви робите дуже добру справу, бо не є зайвим нагадати людям, що чистота у місті залежить від кожного з нас",- з такими словами зверталися до нас громадяни, читаючи наші листівки про дотримання чистоти та про те, що потрібно навчати дітей добрим манерам в дотриманні охайності у місті ! Поліцейський Олена Дужак зазначила : "На розміщення таких плакатів у костянтинівських лігівців є дозвіл, отриманий на підставі Договору з комунальним підприємством "Комунтранс".

11.07.2017

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua