• Головна
  • Новини
  • 27 липня у місті відбулося засідання колегії Донецької облдержадміністрації

27 липня у місті відбулося засідання колегії Донецької облдержадміністрації

27 липня у місті відбулося засідання колегії Донецької облдержадміністрації.

DSC04835 Custom

На порядок денний було винесено 5 питань:
1. Про провадження державної системи моніторингу довкілля Донецької області
2. Про стан провадження містобудівного кадастру на території Донецької області
3. Про хід реалізації інфраструктурних проектів, що здійснюються за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження
4. Про роль інститутів громадянського суспільства у формуванні та реалізації молодіжної політики у Донецькій області
5. Про стан реалізації інфраструктурних проектів у м. Костянтинівка
З останнього питання доповідала перший заступник міського голови Н.М. Тиха.
Надія Миколаївна зазначила, що Костянтинівською міською радою з метою відновлення інфраструктури міста, залучення інвестицій з міжнародних фондів, для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів обласного бюджету, Європейського інвестиційного банку розроблено 75 проектів на загальну суму 424,2 млн. грн.
Згідно з розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації за №548 (зі змінами) до Переліку об’єктів та заходів, що будуть здійснюватись за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, включено 44 заходи на суму 203,5 млн. грн.
За напрямом «Транспортна інфраструктура» до Переліку увійшли 17 проектів по капітальному ремонту автодоріг (загальна вартість 81,1 млн. грн.)
У 2016 році реалізовано проект «Капітальний ремонт шляхопроводу по вул. Білоусова-Ємельянова.
В повному обсязі виконані роботи по 4-х автодорогах вулиць Європейської, Ємельянова, Номікосових, Інженерної.

DSC04913 Custom

За напрямом «Охорона здоров’я» до Переліку увійшли 6 заходів вартістю 33,9 млн. грн., а саме: капітальний ремонт (термомодернізація) будівель пологового будинку та дитячого відділення по пр. Ломоносова, буд.161а комунальної установи «Центральна районна лікарня», двох корпусів комунальної установи «Лікувально-профілактична установа міська лікарня №5»; капітальний ремонт філії КУОЗ «Костянтинівська міська стоматологічна поліклініка по вул. Театральній, 16 під створення амбулаторії.
За напрямом «Освіта» до Переліку увійшли 15 заходів вартістю 61,2 млн. грн., а саме:
3 проекти по капітальному ремонту будівлі спеціалізованої загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №6, 2 проекти по дошкільному навчальному закладу №23 («Усмішка») по вул. Партизанській, 15, 1 проект по дошкільному навчальному закладу №31 «Мир», 9 проектів по загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
За напрямом «Енергоефективність» до Переліку увійшли 4 проекти по реконструкції зовнішнього освітлення вартістю 3,9 млн. грн. По трьом проектам роботи виконані в повному обсязі.
3а кошти обласного бюджету проводиться розробка проектно-кошторисної документації проекту по реконструкції будівлі для розміщення Центру надання адміністративних послуг та соціального офісу вартістю 700 тис. грн., а також з нагоди 85-річчя Донецької області передбачено будівництво 3 спортивних футбольних майданчиків на загальну суму - 1,6 млн. грн.
На теперішній час в нашому місті продовжується робота щодо залучення додаткових інвестицій та співпраці з міжнародними та вітчизняними фондами.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua