Здрастуй, школо !

Закінчилася пора літніх канікул, і шкільний дзвоник покликав дітей до школи.

1 вересня в усіх навчальних закладах м.Костянтинівки пройшло Свято Першого дзвоника. Представники виконкому міської ради, депутати міської ради прийняли активну участь у відзначенні цієї дати.
В Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 були присутні почесні гості: секретар Костянтинівської міської ради Разумний Ю.Г., головний спеціаліст управління освіти міської ради м. Костянтинівки Шамрай Г.І., заступник військового комісара Костянтинівського ОМВК майор Бадулін О.В. Вони звернулись до школярів зі словами привітання і щирими побажаннями успіхів у новому навчальному році.

IMG 2161

Цього року школа відкрила двері для 88 першокласників, які пообіцяли добре вчитись і стати гідними членами шкільної родини. Першокласники одержали подарунки від одинадцятикласників, а також рюкзаки із навчальними приладдям та солодощами від Благодійного Фонду Бориса Колеснікова.
Представник Костянтинівського комісаріату Бадулін О.В. вручив грамоту педагогічному колективу й адміністрації школи за вагомий внесок у справу захисту Батьківщини та активну громадянську позицію.


За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua