“Перемога в серцях поколінь”

З метою належного вшанування ветеранів Другої світової війни, в рамках відзначення Дня звільнення міста та Донбасу від нацистських загарбників у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Костянтинівки Донецької області 4 вересня відбувся вечір-спомин “Перемога в серцях поколінь”.

ЏЋЉЂЂЌЌџ ЉII 3

В ході проведення заходу працівники центральної міської публічної бібліотеки розповіли присутнім про тяжкі часи окупації рідного міста та визволення від нацистських загарбників.

Навіть в такі тяжкі роки війни, не забували про мистецтво - вірші та пісні. В виконанні артистів художньої самодіяльності Українського товариства сліпих Г.Немченко та Є.Кулешової прозвучали пісні воєнних років.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни.

Ми завжди будемо вдячні захисникам нашої вітчизни за мужність, волю та жагу до перемоги.

Цього ж дня відвідувачі відділення денного перебування поклали квіти до пам'ятника воїнів визволителів до Дня звільнення міста від німецьких загарбників.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua