День фізичної культури та спорту у Костянтинівці

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєве необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

IMG 20170909 160037

Костянтинівка має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту у Костянтинівці, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.
З нагоди Дня фізичної культури та спорту в усіх навчальних закладах м. Костянтинівка пройшов Олімпійський тиждень, у рамках якого було проведено багато спортивних заходів. Так, 08.09.2017 р. на стадіоне «Металург» у Костянтинівському вищому професійному училищі пройшов традиційний День здоров’я. Більше 300 учнів прийняли участь у 14 спортивних естафетах. У цей же день відбулося спортивне свято у Костянтинівському професійному будівельному ліцеї. На спортивному майданчику 120 учнів змагались у 10 спортивних видах.

IMG 20170909 161246

На завершення 09.09.2017 р. за ініціативи Костянтинівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» сумісно з відділом з фізичної культури та спорту міськвиконкому та працівниками Палацу культури та дозвілля був проведений спортивний захід, присвячений Дню фізичної культури та спорту. На центральній площі біля Палацу для мешканців Костянтинівки виступили провідні спортсмени і спортивні колективи нашого міста. У показових виступах прийняли участь легкоатлети ДЮСШ, футболісти ФК «Фортуна» КВПУ, спортсмени спортивного клубу традиційного карате «Хедоді» та міської федерації боксу та кікбоксінгу, команда-переможець обласних змагань з черлідінгу Костянтинівського медичного коледжу, а також учасники зразкового циркового колективу «Арена», зразкового естрадно-хореографічного колективу «Барбарис» та спортивно-бального танцю «Сучасні ритми» Палацу культури та дозвілля. Після показових виступів були проведені для усіх бажаючих змагання з настільного тенісу, фрістайлу, підняттю гирі, для дітлахів «Веселі старти». Переможці змагань отримали грамоти і медалі від КМЦФЗН «Спорт для всіх».

IMG 20170909 162036

Наприкінці свята директор КМЦФЗН «Спорт для всіх» Каманов Б.О. та ведуча Василенко О.М. побажали усім спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua