«Моє місто – моя гордість»

Попри те, що наша країна зараз переживає скрутні часи, її громадяни люблять свої міста. Костянтинівці так само ніжно і любляче відносяться до рідної домівки. Щороку у першій декаді вересня наше місто святкує своє День народження. Цей день не обходять увагою і у загальноосвітніх навчальних закладах.

20170915 111451

Так, у Костянтинівський загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів № 16 цього року працювала майстерня «АРТ – простір» - «Костянтинівка на долонях ». Учні 5-9 класів підготували вітальні листівки «Костянтинівка – моє рідне місто», а учні 1-4 класів представили на виставку вироби виконані власноруч. В шкільній музейній кімнаті була оформлена виставка «Історія мого міста». Діти спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 з поглибленим вивченням окремих предметів взяли участь у конкурсі фото-робіт «Моє улюблене місто». У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з метою вивчення історії рідного краю та міста, виховання патріотичних почуттів до малої Батьківщини пройшли наступні заходи: інформаційна лінійка для учнів початкової школи «Моє місто – моя домівка», екскурсія для старших класів «Історія рідного міста», анкетування «Що я знаю про рідне місто». Цікавий артмоб « Моє рідне місто» об’єднав вихованців спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

20170915 110348

Діти дізналися багато цікавого про визначні місця свого рідного міста, обговорили екологічні проблеми Донеччини. Біля школи кольоровою крейдою відобразили улюблені куточки Костянтинівки і зізналися в любові до неї.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua