• Головна
  • Новини
  • "Я дуже люблю цю бібліотеку. Допомагайте їй" (Сергій Жадан)

"Я дуже люблю цю бібліотеку. Допомагайте їй" (Сергій Жадан)

20 вересня 2017 року стартував проект «Книжка на Схід». Ініціатива реалізовується в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також шляхом об’єднання ресурсів Міжнародного благодійного фонду "Смолоскип", благодійного фонду Сергія Жадана, Української народної ради Донеччини та Луганщини, мистецької агенції "Територія А", Донецької обласної державної адміністрації та благодійного фонду "Рідне село".

IMG 9120

23 вересня в рамках нової хвилі проекту "Книжка на Схід” у центральній міській публічній бібліотеці відбулася творча зустріч з Сергієм Жаданом (відомий український сучасний поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський діяч, волонтер), Станіславом Федорчуком (організатор проекту «Книжка на схід», український політолог, публіцист, громадський діяч), Дмитром Білим (донецький письменник, викладач історії в Донецькому університеті ім. В. Стуса), Микитою Григоровим (донецький прозаїк), Сергієм Пантюком (видавець), Борисом Севаст’яновим (письменник).

IMG 9138

Неймовірний Сергій Жадан презентував нову книгу «Інтернат», яку подарував бібліотеці. А ще книжковий фонд бібліотеки поповнився унікальним виданням - Антологію українських письменників Донбасу «Порода». Це збірник творів 63 авторів різних поколінь, які у той чи інший спосіб пов’язані з українською Донеччиною та Луганщиною. Серед авторів Антології – класики, таки як Сосюра та Стус, та сучасні письменники. Передмову написав видатний український літератор Іван Дзюба. 15 вересня, на Форумі видавців у Львові, книга отримала нагороди у двох номінаціях.
Дякуємо організаторам проекту «Книжка на Схід» за отримані безкоштовно нові видання, які будуть у нагоді користувачам бібліотек м. Костянтинівки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua