Міжнародний день людей похилого віку

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку 29.09.2017 року в актовому залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Костянтинівки для 45 отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбувся святковий концерт, присвячений зазначеної даті.

2017 09 29 2685

В концерті брали участь артисти міського палацу культури. Нікого не залишили байдужими пісні в виконанні О.М.Василенко “Сріблясті нитки”, “Очі волошкові”, “Крутий поворот” та інші. До душі прийшлись відвідувачам територіального центру українські народні пісні у виконанні Хромічевої І.Г.

На святі було багато жартів та гумору. Молодий артист Матросов Є. розповів байки Павла Глазового.

Бурхливими оплесками люди похилого віку підтримали дебют молодого співака Казмірчука О. В його виконанні прозвучала пісня А.Кузьменко “Старі фотографії”.

Для всіх присутніх час пройшов дуже швидко. Після закінчення концерту люди з задоволенням виконували власні вірші, співали пісні, приймали участь у розіграшах та вікторині.

Закінчилось свято чаюванням з ласощами та бутербродами. Продукти до святкового столу було надано благодійниками міста.

В приміщенні територіального центру 29.09.2017 в рамках проекту психосоціальної підтримки населення вели консультування волонтери Міжнародної гуманітарної організації “Людина в біді”.

28.09.2017-29.09.2017 в приміщенні територіального центру було проведено виставку робіт відвідувачів відділення денного перебування “Мереживо восени”. На виставці представлені вишивки Федорової В.В, Шевченко Л.В, Бойко А.В,Якуніної В.К, та іншіх отримувачів соціальних послуг.

06.10.2017 відвідувачів відділення денного перебування було запрошено до міського краєзнавчого музею на відкриття виставки художників м. Костянтинівки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua