• Головна
  • Новини
  • Засідання громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

Засідання громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради

17 жовтня в малому залі засідань виконкому міської ради відбулося засідання громадської ради при виконкомі Костянтинівської міської ради.

20171017 145301

Запрошеними на засідання були заступник міського голови В.Василенко, представники Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області.

Про роботу існуючих ОСББ і ЖСК, взаємодія з владою. В результаті розгляду питання вирішено звернутися до міської влади з проханням створити розділ в програмі соціально – економічного розвитку міста під назвою «Розвиток ОСББ».

За результатами розгляду питання виділення земельних ділянок в межах м.Костянтинівки вирішено звернутися до міського голови з пропозицією створити робочу групу з залученням громадськості, прокуратури, поліції.
Розглянувши питання щодо роботи пасажирського транспорту в місті прийнято рішення звернутися до міського голови з пропозицією створити комунальне підприємство по транспорту в місті.
Окрім питань, що були винесені на порядок денний, на розгляд винесено питання щодо обговорення та внесення пропозицій до проекту Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Костянтинівці 2017-2020 роки, за результатами розгляду затверджено рішення звернутися до міської ради з пропозицією включити поправки при підготовки даної програми, підготовлені громадською організацією «Костянтинівське товариство захисту тварин».

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua