«Молода родина року-2017»

За сприяння Управління у справах сім`і молоді Донецької ОДА у місті Покровськбуло проведено обласний конкурс «Молода родина року-2017», вякому прийняли участь представники з усієї Донецької області. Представниками від міста Костянтинівка була активна та яскрава сім`я Краснобриж.

IMG 20171116 141030

Всі сім`ї були дуже яскраві та талановиті, ділилися секретами свого сімейного щастя. Татусі - справжні герої та романтики.Їх зізнання в коханні були дуже креативними та, саме головне, справжні! Маса позитивних емоцій: яскравий сміх, сльози радості та щире хвилювання за дітей, які виступали. Делегація від міста Костянтинівка разом з близькими наших конкурсантів дуже вболівали та хвилювались за родину.

Цей захід зробив із сімей не конкурентів а друзів, всі сім`ї потоваришували,підтримували одне одного та від усього серця раділи за переможців конкурсу!

Сім`я Краснобриж зайняла почесне ІІІ місце з чим ми їх вітаємо!
Конкурс «Молода родина року» ще раз підкресливсімейніцінності, та прагнення миру в сімейномуколі, взаєморозуміння і звучання гучногодитячого сміху!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua