• Головна
  • Новини
  • Голодомор-злочин проти людства: вшановуємо та пам я’таємо…

Голодомор-злочин проти людства: вшановуємо та пам я’таємо…

Страх перед українським визвольним рухом штовхнув Й.Сталіна і його оточення до вчинення злочину Голодомору –геноциду українського народу у 1932-1933рр.Шляхом винищення частини українського суспільства Сталін планував зупинити зростання національної свідомості українців . Однак, незважаючи на вчинене вбивство голодом мільйонів українців , спротив тоталітарному режиму продовжувався , набираючи різних форм. Саме завдяки цьому спротиву у 1991році Україна змогла стати на шлях незалежності .

91911251

Вшановуючи чергову трагічну річницю пам’ яті Голодомору, учні 6б та 10а класу НВК «Ліцею» під керівництвом кл.керівника Ходи Г.О. та заступника директора з виховної роботи Лебедь Н.М. провели урок –реквієм «Голодомор-злочин проти людяності». Учні досліджували трагічні сторінки нашої історії,знайомилися з спогадами очевидців переглядаючи фрагменти з документальних стрічок та працюючи з архівними матеріалами. Шестикласники підготували та презентували виставку малюнків «Голодомор – очима дітей ». Сучасні молоді українці повинні пам’ятати про історичні жахіття , що випали на долю нашого народу.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua