Ярмарок вакансій

27 листопада в Костянтинівському міському центрі зайнятості в рамках заходів, присвячених Міжнародному Дню інваліда, був проведений ярмарок вакансій для людей з інвалідністю за участю соціальних партнерів та представників роботодавців.

ЯРМАРОК ВАКАНСIЙ3

Мета заходу – сприяння ефективній зайнятості з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, орієнтація на отримання професій та спеціальностей, які мають попит на ринку праці регіону, інформування учасників заходу про послуги, які надає державна служба зайнятості.
Відкрила Ярмарок вакансій заступник директора Костянтинівського міського центру зайнятості Людмила Князева. В своєму виступі вона відмітила, що: «Основна мета державної політики у сфері зайнятості стосовно людей з інвалідністю полягає у створенні відповідних умов для забезпечення реалізації права громадян на працю, сприянню їх зайнятості за допомогою цілеспрямованих послідовних заходів у тісній співпраці з соціальними партнерами».
У ярмарку вакансій взяли участь представники Фонду соціального захисту інвалідів, пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, міжрайонної медико - соціальної експертної комісії, Чеської неурядової організації «Людина в біді», міського товариства інвалідів «Друг», а також представники ПрАТ «Український Бекон», ТОВ «Домрембуд-3», ФОП Свириденко С.М.
Ярмарок вакансій відвідали понад 40 осіб. Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з інформацією про професії та спеціальності, актуальні на ринку праці. Представники роботодавців провели співбесіду з претендентами на вільні місця, проінформували їх про специфіку діяльності своїх підприємств, вільні робочі місця, умови та рівень оплати праці, соціальні гарантії для працівників тощо.
Під час проведення заходу фахівці міського центру зайнятості надавали відвідувачам консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, участі в оплачуваних громадських та інших тимчасових роботах. Особливу увагу було надано використанню новітніх форм роботи служби зайнятості, а саме: можливості підготовки резюме та відеорезюме, перегляду відео-вакансій, проведення скайп-співбесід між роботодавцем та зацікавленими особами.
Підсумком проведення ярмарку було опитування відвідувачів щодо якості проведення заходу. Учасники ярмарку вакансій, як з боку роботодавців, так і з боку шукаючих роботу, підтвердили необхідність проведення подібних заходів.
За результатами проведення заходу 5 осіб зацікавились можливим працевлаштуванням на ПрАТ «Український Бекон» та надали свої анкетні данні, 1 особи видано направлення на працевлаштування до ТОВ «Донрембуд-3».

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua