Фахова Дискусія

Проблеми професійної адаптації осіб з інвалідністю та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці стало темою фахової дискусії, яка відбулась в Костянтинівському міському центрі зайнятості 28 листопада за участю соціальних партнерів і роботодавців.

ФАХОВА ДИСК 28 11 2017 1

Соціально-професійна адаптація і працевлаштування людей з інвалідністю є одним з актуальних напрямків роботи служби зайнятості, - зазначила директор Костянтинівського МЦЗ Світлана Марицька. – Профорієнтаційні консультації, опанування новою професією, здатною, з урахуванням фізичних можливостей таких осіб забезпечити їм повноцінне життя, сприяння у заснуванні власної справи із створенням нових робочих місць з подальшим інформаційним супровідом – такі послуги сьогодні надаються нашим центром. Крім того, саме особи з інвалідністю є найбільш зацікавленою категорією безробітних в новітніх онлайн сервісах служби зайнятості. Як то відеорезюме, онлайн співбесіди з роботодавцями, електронна черга тощо. А головне - наші послуги надаються безкоштовно і якісно.
В обговоренні питань соціальної, медичної та професійної реабілітації осіб з інвалідністю з різними фізичними і психологічними вадами прийняли участь Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської РДА, МСЕК, Костянтинівське об’єднане управління ПФУ Донецької області, Костянтинівська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, Територіальний центр Костянтинівського району, ТОВ «ВК ЕЛТЕКО», ВАТ «Укрцинк», МКП «Комунтранс».
В цілому захід виявився корисним та сприятиме впровадженню більш комплексного підходу до вирішення проблем цієї категорії населення.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua