Міжнародний день людей з інвалідністю

З побажаннями здоров’я, оптимізму, можливістю втілити в реальність плани та задуми завітали працівники Костянтинівського МЦЗ до Костянтинівського міського товариства інвалідів «Друг» напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю.

КОСТЯНТ ДУГ 29 11 2017 3

Завдяки чутливому і відповідальному ставленню до осіб з інвалідністю з боку служби зайнятості, більшість членів нашого товариства змогли адаптуватися до нових умов життя, реалізувати свої професійні і соціальні потреби, знайти своє місце в суспільстві, - вважає голова правління товариства «Друг» Гринченко Галина Миколаївна.
Разом з привітаннями учасників заходу, працівники Костянтинівського МЦЗ розповіли про сучасні онлайн технології та можливості дистанційного професійного навчання і працевлаштування.
Гарячий чай з тістечками та ляльки-мотанки у формі різдвяних янголяток, виготовлені дітьми і онуками працівників центру, додали зустрічі теплої і невимушеної атмосфери.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua