«Україна та Європа єдині»

Професійні якості, притаманні кухарям і кулінарам, продемонстрували в перший день грудня старшокласники чотирнадцяти загальноосвітніх навчальних закладів міста Костянтинівки під час гастрономічного туру «Україна та Європа єдині», який відбувся в Костянтинівський ЗОШ І-ІІІ ст. №6 за підтримки Костянтинівської міської ради, управління освіти, відділу у справах сім’ї і молоді Костянтинівської міської ради, Костянтинівського міського центру зайнятості та ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування».

PC010181

Все більшої актуальності набувають сьогодні профорієнтаційні і мотиваційні заходи за участю учнівської молоді, - вважає директор Костянтинівського міського центру зайнятості та член журі заходу Світлана Марицька. – Сьогодні ми мали яскраву нагоду упевнитися, що наша молодь заздалегідь готується до дорослого і професійного життя. Підлітки не тільки вивчають секрети технології приготування страв, а ще й цікавляться національними і кулінарними традиціями іноземних, зокрема європейських держав.
В цілому гастрономічний тур пройшов у веселій і емоційно насиченій атмосфері, а дехто із старшокласників скористувався нагодою і визначився зі своєю майбутньою професією.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua