Спартакіада серед закладів професійної та вищої освіти

07 грудня в м. Костянтинівка пройшов заключний етап щорічної спартакіади серед закладів професійної та вищої освіти. Останньою із шести спортивних дисциплін стали змагання з баскетболу які пройшли на базі спортивного залу Костянтинівського вищого професійного училища. В цьому році, за підсумками гри, перше місце зайняла команда - Костянтинівського індустріального технікуму, друге місце – Костянтинівський професійний будівельний ліцей і третє місце посіла команда Костянтинівського вищого професійного училища.

награждение1

З п’яти команд, які брали участь на протязі всього року в змаганнях з волейболу, міні футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, естафети, баскетболу, в загальному заліку за підсумками спартакіади, місця розподілилися таким чином:
І – Костянтинівський індустріальний технікум;
ІІ - Костянтинівське вище професійне училище;
ІІІ – Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету;
IV - Костянтинівський професійний будівельний ліцей;
V – Костянтинівський медичний коледж.
Всі призери спартакіади були нагороджені кубками, медалями та грамотами від відділу з фізичної культури і спорту, обласного та міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Всіх призерів вітаємо з перемогою.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua