«В пам'ять про учасників ліквідації аварії на ЧАЕС»

Указом Президента України від 10 листопада 2006 року 14 грудня встановлено в нашій країні як день вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, про тих, хто пройшов через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

P71214 101557

В рамках відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС традиційно біля пам’ятного знаку «В пам'ять про учасників ліквідації аварії на ЧАЕС», що в сквері по вул. Ціолковського, зібралися учасники ліквідації тієї страшної аварії, вдови загиблих та померлих ліквідаторів, всі ті, хто не байдужий до цієї трагедії.
Від виконкому Костянтинівської міської ради в заході прийняв участь керуючий справами виконкому Олексій Журавльов. В своїй промові він зазначив, що завдяки героїчному подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС вдалося попередити розповсюдження радіоактивної хмари на великі території, зменшити негативний вплив опромінення на живу природу та людей.

Хвилиною мовчання присутні вшанували ліквідаторів, яких вже немає з нами, та поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам-чорнобильцям.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua