Новорічні свята набирають оберти

23 грудня в м. Покровськ управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації було проведено урочистий захід до Дня Святого Миколая для дітей з міст та районів Донецької області.

11pokrovskmukolay 3

Від міста Костянтинівка була направлена делегація у складі 40 дітей: батьки яких приймають участь у АТО, діти– сироти, діти з багатодітних сімей та діти з числа тимчасово переміщених осіб.

УПалаці культури ШУ "Покровське" діти прийняли участь у новорічнійпрограмібіляялинки та мализмогупроявитисвоїуміння у майстер-класах з виготовленняноворічних прикрас.

Не обійшлося без приємнихсюрпризів.Обдарованідітиобластіотрималиподарунки та грамотивідуправління у справах сім'ї та молоді серед них також був представник міста КостянтинвкаГаль Ілля учень СЗОШ №6.

Донецькийакадемічнийобласнийдраматичний театр з м. Маріупольпривітавдітейвитавою "Іде до нас СвятийМиколай" та комічною оперою "Коза Дереза".

По закінченню заходу всі діти отримали солодкі подарунки.

Свято вийшло яскравим та казковим.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua