Співпраця з міським військовим комісаріатом триває

Міні – ярмарок вакансій для Збройних сил України відбувся в Костянтинівському міському центру зайнятості 4 січня. У заході взяли участь 15 осіб.

PC230014 1

Мета заходу - залучення громадян на військову службу за контрактом. 

Представник Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату – майор Михайло Захарченко розповів про специфіку служби, надав інформацію про матеріальні виплати військовослужбовцям при вступі на військову службу за контрактом, про вимоги до кандидатів, порядок оформлення документів, вікові обмеження, грошове утримання та інші державні гарантії військовослужбовцям-контрактникам і членам їх сімей, звернув увагу присутніх на питанні терміну контракту та перспектив кар’єрного росту під час проходження контрактної служби.
Учасники ярмарку отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні буклети з контактними телефонами, за якими можливо проконсультуватися в індивідуальному порядку. Усіх, хто бажає вступити на військову службу за контрактом, було запрошено до міського військового комісаріату.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua