«Велична і свята, моя ти, Україно!»

Сьогодні костянтинівці прийняли участь в урочистому міському заході «Велична і свята, моя ти, Україно!».

Це свято, яке закликає всіх нас до єдності. Ми всі розуміємо, наскільки важливо сьогодні для України бути єдиною державою, єдиним суспільством, єдиною родиною.

DSC 0078

В ході заходу присутніх привітав секретар міської ради Юрій Разумний, в своєму виступі Юрій Григорович наголосив на тому, як важливо проаналізувати та врахувати повчальний історичний досвід для того, щоб відстояти Соборність України в наш час.

Запрошеними на захід були голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Вініченко та старший лейтенант 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України ст. лейтенанта Івана Зубкова Віталій Зайцев. Які в своїх виступах говорили про необхідність відновлення миру та територіальної цілісності в Україні.

IMG 20180122 132243

Завершився захід акцією «Коло єдності». Символічне коло було створено зразковим танцювальним колективом Палацу культури та дозвілля «Барбарис». Згодом до акції залучилися більшість присутніх.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua