День відкритих дверей

26 січня Костянтинівським міським центром зайнятості проведено День відкритих дверей центру зайнятості для інвалідів.

P1260170

Під час заходу присутнім були надані роз’яснення щодо законодавства про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні. Поінформовано про весь спектр соціальних послуг, які надаються службою зайнятості, наведено приклади успішного використання нових підходів в роботі з інвалідами, а саме профілювання та кейс-менеджмент.
З метою реалізації творчих і виробничих здібностей інвалідів та з урахуванням індивідуальних програм реабілітації їм забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом.
Інвалідів, бажаючіх відкрити власну справу було запрошено прийняти участь в мотиваційних тренінгах орієнтованих на самозайнятість, підприємництво та участь у грантових програмах, проведення планується у лютому для відвідувачів Центру розвитку підприємництва, який працює в Костянтинівському міському центрі зайнятості.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua