Нарада

08.02.2018 року 10 година було проведено нараду представників бізнесу, підприємств та установ міста, представників органів прокуратури, ГУ Держпраці України у Донецькій області, Костянтинівського відділення Фонду соціального страхування України у Донецькій області, управління соціального захисту населення з питань:
1 .Про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.
Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України мінімальна заробітна плата – це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ , організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують найману працю,за будь - якої системою оплати праці.

CAM00084

За недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці передбачено застосування щодо суб’єкта господарювання штрафної санкції у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника щодо якого вчинено порушення.
2. Про стан та профілактику виробничого травматизму в місті.
3. Регулювання охорони праці у колективному договорі.
У колективному договорі, угоді сторони передбачають забезпечення працівникам соціальних гарантій у галузі охорони праці на рівні, не нижчому за передбачений законодавством, їх обов'язки, а також комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам та інші питання.
4. Якість проведення медоглядів працівників.

CAM00079

5. Про постанову КМУ №48 від 07.02.2018р., яка вносить зміни до постанови КМУ №1107 від 26.10.2011р.(Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки).
6.Додержання вимог щодо охорони праці під час проектування будівництва та реконструкції підприємств, об'єктів і засобів виробництва.
Виробничі будівлі, споруди, машини, механізми, устаткування, транспортні засоби, що вводяться в дію після будівництва або реконструкції, капітального ремонту тощо, та технологічні процеси повинні відповідати вимогам нормативно-правових актів з охорони праці.

Присутні: 36 чол.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua